دپارتمان پشتیبان مالی و اداری

ما به خوبی می دانیم که فعالیت در یک کشور جدید تا مرحله استقرار کامل، نیاز به دستیاری مجرب و مطمئن دارد. ما در گروه الرافدین با شناسایی کلیه نیاز های شما، آمادگی همراهی و یاری شما در عراق هستیم.

هر آنچه از یک دستیار می خواهید ...
 
 
گروه الرافدین با رویکرد تسهیل در سفر و مراوده با عراق، آماده خدمت گزاری به شما می باشد. ما با ارائه خدمات گسترده ای از قبیل: ترجمه متون، مترجم و معتمد محلی همراه، تهیه روادید و بلیت، خدمات ترانسفر و راهنمای تورهای تحقیقاتی و تجاری، برنامه ریزی ملاقات ها و بازدید های حرفه ای، نقل و انتقال سریع وجوه از ایران به عراق و بالعکس، تأمین کالا در عراق و جذب نیروی کار اداری و کارگاهی در سطوح تخصصی مختلف و ... توانسته ایم دستیاری مطمئن و قابل اتکا برای علاقه مندان باشیم. 


اخذ ویزا و بلیطگروه الرافدین جهت تسهیل سفر تجار و متقاضیان حضور در بازار عراق ، سرویس اخذ ویزا (عادی و متعدده ) و همچنین اخذ بلیط را در زنجیره خدمات خود قرار داده است که فعالین اقتصادی با کمترین دغدغه امکان سفر و اقامت در عراق را داشته باشند. 


 


ترجمه و تایید اسنادهمواره ترجمه رسمی و غیر رسمی صحیح اسناد تجاری و قانونی دغدغه اصلی شرکت های خارجی در کشور عراق بوده است. زیرا به کرات مشاهده شده که مستندات ترجمه شده در کشور عراق معانی صحیح و قابل درک را نداشته و این موضوع سبب گردیده که فهم و انتقال مفاهیم فیمابین طرفین دچار چالش شود. لذا گروه الرافدین با در اختیار داشتن مترجمین حرفه ای آماده ارائه سرویس ترجمه رسمی و غیر رسمی مستندات تجاری و حقوقی شرکت ها را به عربی و فارسی دارا می باشد.


 
رزرو هتلعراق کشوری زائر پذیر است و با توجه به امنیت روزافزون ، حضور تجار و سرمایه گذاران خارجی در این کشور رو به ازدیاد است .لذا با توجه به شرایط توریستی و تجاری این کشور گروه الرافدین سرویس رزرو هتل مناسب بر اساس درخواست متقاضیان ، فعالیت در کشور عراق را فراهم نموده است.


 


 


مترجم همراهاین یک حقیقت است که مترجمین امین و آگاه در امور مذاکره فیمابین طرفین متقاضی همکاری همواره امری تخصصی و چالش برانگیز بوده است. دانستن یک زبان به معنای آگاهی و تسلط به امور ترجمه نمی باشد ، زیرا مترجم بایستی مطلع ، آگاه به اصول ترجمه و معتمد در انتقال مفاهیم فیمابین طرفین باشد. لذا گروه الرافدین با شناسایی مترجمین آگاه امکان ارائه این خدمت را به متقاضیان در بازار عراق و ایران دارا می باشد.


 
خدمات اداری در کشور عراقتجار عراقی تمایل به همکاری با شرکت هایی را دارند که امکان دسترسی به دفتر نمایندگی آن برایشان به سهولت صورت گیرد. لذا ایجاد یک دفتر تجاری فعال برای شرکت های خارجی در عراق الزامی می باشد. با توجه به اینکه نگهداری یک دفتر و پرسنل آن در ابتدای کار هزینه ای مضاعف برای متقاضیان بازار همراه دارد. گروه الرافدین اقدام به مشارکت و انجام امور اداری در بازار عراق را برای شرکت های ثبت شده و فعال در بازار عراق را فراهم نموده است. بر این اساس امکان فعایت آسان تر و کم هزینه تر در ابتدای ورود در بازار عراق برای متقاضیان خارجی میسر گردد.


 


حواله و ارزچالش اصلی صادرات و پروژه های فنی و مهندسی در کشور عراق ، عدم کارایی مناسب سیستم های بانکی فیمابین کشور ایران و عراق می باشد. لذا گروه الرافدین با در اختیار داشتن امکانات و پشتوانه مالی و بانکی اقدام به ارائه خدمات ارزی به شرکت های خارجی جهت دریافت مطالبات خود در عراق و انتقال به کشور مقصد نموده است. که این خدمت با کمترین هزینه وم زمان برای شرکت ها آماده ارائه می باشد.