حوزه لجستیک از حیث هزینه، زمان بندی، ایمنی و قابلیت اطمینان نقش بسیار تعیین کننده ای در یک فعالیت بازرگانی دارد. صحت مدیریت این حوزه نه تنها موفقیت و منافع فعالیت تجاری را تضمین می نماید، بلکه در رشد، توسعه و رقابت آن در بازار هدف نیز می تواند نقش کلیدی ایفا نماید. ما در گروه الرافدین با آگاهی از این امر، خدمات بسیار ویژه ای به مشتریان ارائه می دهیم.
 


هماهنگی همه چیز را به ما بسپارید!گروه الرافدین متخصص ارائه خدمات حمل و نقل به صورت door-to-door  از سراسر دنیا به عراق و بالعکس، و همچنین حمل داخلی در عراق می باشد . ما با بهره گیری از دانش جغرافیایی و مهندسی نیروهای بومی خود در مناطق مختلف، انبار و دفاتر کاری در نقاط مهم (تهران، بغداد، اربیل، شلمچه، پرویزخان، باشماخ، زرباطیه، ام القصر، زاخو و بصره)، سابقه درخشان و حجم کاری بالا محموله های شما را با بهترین زمان، کیفیت و هزینه حمل می نماییم.
 


خدمات دپارتمان لجستیک


مدیریت لجستیک

تأثیرگذاری هزینه های لجستیک پروژه های تجاری ( بازرگانی پیمانکاری) باعث می گردد مدیران نگاه پروژه ای به موضوع مدیریت لجستیک داشته باشند از این رو گروه الرافدین بر همین اساس با رویکرد بومی و شبکه ای خود بصورت کلان عملیات لجستیک فعالیت های اقتصادی را مدیریت می نماید. که علی رغم پوشش تمامی نیازهای اجرایی، عملیاتی در کشور عراق توانسته است سایر فعالیت های اجرایی را دراین فرآیند پوشش و هدایت نماید.


حمل یکپارچه به عراق

ارائه مجموعه خدمات حمل ،تخلیه و بارگیری و ترخیص کالا در ایران و کشور عراق می باشد که صاحب کالا بدون نیاز به هر گونه اقدامی کالای خودرا درب انبار در ایران تحویل داده و در انبار مورد نظر خود در کشور عراق تحویل میگیرد.


تشریفات گمرکی ایران و عراق
 
با توجه به اینکه یکی از خدمات مرتبط با فرآیند لجستیک تشریفات گمرکی در مبدأ و مقصد می باشد. لذا این مجموعه با ایجاد دفاتر کاری در مرزهای مشترک ایران و عراق، مرز مشترک عراق و ترکیه، مبادی هوایی و بنادر کشور عراق. علاوه بر انجام کلیه فرآیند گمرک صادراتی برای کالاهای صادراتی از ایران، کلیه عملیات ترخیص واردات کالا در کشور عراق را پوشش می دهد


حمل کریری در عراق

با توجه به ماهیت شرکت حمل و نقل عراقی نصرالرافدین و ناوگان حمل داخلی این شرکت در کشور عراق این مجموعه سرویس های کریری را در داخل عراق از مبادی و سردری به نقاط مختلف ارائه می دهد. این ناوگان قابلیت حمل محموله های فله (جامد)، یخچالی و ترافیکی را دارا می باشد


مدارک و مستندات تجاری و گمرکی

با توجه به اینکه هرگونه صادرات کالا نیازمند ارائه اسناد می باشد از این رو شرکت نصر الرافدین با توجه به تجارب خود در حال حاضر کلیه مستندات و گواهی لازم جهت صادرات کالا از ایران و واردات کالا به عراق را ارائه می نماید.


حمل مستقیم به عراق

ارائه مجموعه خدمات حمل ،تخلیه و بارگیری و ترخیص کالا در ایران و کشور عراق می باشد که صاحب کالا بدون نیاز به هر گونه اقدامی کالای خودرا درب انبار در ایران تحویل داده و در انبار مورد نظر خود در کشور عراق تحویل میگیرد.


خدمات انبارداری

یکی از خدمات لازم در سیستم های لجستیک انبارش کالا در مبادی و شهرهای مختلف بر اساس تقاضای مشتریان می باشد، مجموعه رافدین با تکیه بر منابع خود در کشور عراق اقدام به ایجاد انبارهایی در شهرها ی ام القصر، شلمچه، مهران، کلار، بغداد، کربلا، نجف، اربیل و زاخو نموده است. از این رو این مجموعه قابلیت انبارش کالاهای مختلف را در شرایط مختلف دارا می باشد.


برای نمایش تصاویر گالری كلیك كنید