دپارتمان پشتیبان حقوقی

گروه الرافدینوکیل زبده شما در عراق


گروه الرافدین متخصص ثبت و راه اندازی شرکت های خارجی و وطنی، شعب و نمایندگی ها در عراق می باشد. ما با طبقه بندی و سیستماتیک نمودن اطلاعات، قوانین و دستورالعمل ها این نوع خدمات را به صورت شفاف، سریع و آسان ارائه می نماییم. ما مفتخریم که توانسته ایم مشتریان متعددی را با ثبت بنگاه و علامت تجاری، افتتاح حساب، اجاره و خرید دفاتر و املاک تجاری، اخذ ضمانت نامه های بانکی جهت شرکت در مناقصات و تهیه روادید های مختلف یاری داده و رضایت کامل آن ها را جلب نماییم.ثبت شرکت

در عراق شرکت ها و اشخاصی که در صدد فعالیت در بازار عراق می باشند بایستی جهت تسهیل امور در بازار عراق چهره حقوقی به دست آورند و در بازار بین المللی عراق این امر مزیت رقابتی شناخته می شود که توان و آزادی عمل بیشتری به شرکت ها و اشخاص ثبت شده در عراق خواهد داد.
 

درخواست ثبت شرکتثبت برند

در عراق شرکت های تولید کننده و صادر کننده فعال در حوزه عراق بایستی به این نکته همواره توجه داشته باشند که حفظ حقوق معنوی محصولات صادراتی به بازارهای بین المللی دیگر بدون در نظر گرفتن موارد حقوقی، امنیت نام و علامت کالا و محصول صادراتی در کشور میزبان را مخاطره آمیز می نماید. پیشنهاد می شود که شرکت هایی که در حوزه صادرات در بازار عراق موفق ظاهر شده اند همواره ثبت نام و علامت تجاری را در اولیوت ادامه فعالیت خود در کشور عراق قرار دهند. شرکت هایی که بررسی و تحقیقات بازار محصولات و کالای خود را در کشور عراق صورت داده اند و احتمال موفقیت خود را در این بازار بالا می بینند بهتر است که این اقدام را قبل از ورود به بازار برنامه ریزی و اجرا نمایند.
 

درخواست ثبت برند
ثبت نمایندگی


ثبت نمایندگی در کشور عراق با رویکرد فعال سازی رزومه و خدمات صورت گرفته شرکت ها در کشور عراق بهترین رویکرد می باشد. با توجه به حضور گسترده شرکت ها از کشورهای گوناگون در کشور عراق، ارائه رزومه معتبر از کارهای صورت گرفته جهت اخذ پروژه ها و فرصت های جاری در کشور عراق حائز اهمیت می باشد. ثبت نمایندگی و یا شعبه در کشور عراق دارای شاخص هایی می باشد که به شرح ذیل اعلام می گردد.
 

درخواست ثبت نمایندگی